Jeugdbestuur

Bezoekersonthaal en ploegafgevaardigden Secretaris Kledij Public Relations
Voorzitter
Bezoekersonthaal
Ploegafgevaardigden
Secretaris
Ongevallendossiers
Kledijverantwoordelijke PR
Infrastructuur Nevenactiviteiten Tornooien Tornooien
Infrastructuur Evenementen Tornooien Sponsoring

Technische staf

JC Bovenbouw JC Middenbouw JC Onderbouw JC Onderbouw
JC Bovenbouw JC Middenbouw JC Onderbouw Hoofdscout
Tom Joris

Infrastructuur

Tel: 0491/34 07 12

joris.tom@telenet.be

Marc Vankrunkelsven

Hoofdscout

Tel: 0498/08 13 20

marc.vankrunkelsven1@telenet.be

Willy Smets

Secretaris

Tel: 0474/47 75 21

smets.w@telenet.be

Joost Ouderits

Kledij

Tel: 0496/48 74 33

joost.ouderits@telenet.be

Herman Vandendungen

Public Relations

Tel: 0477/78 62 58

herman.vandendungen@sjbmol.be

Bart Maes

Voorzitter
Bezoekersonthaal
Ploegafgevaardigden

Tel: 0476/96 19 20

bjmmaes@gmail.com

Bjorn Pellen

Nevenactiviteiten

Tel: 0497/66 40 41

Kevin Sels

Tornooien

Tel: tel:0486/07 74 18

tornooicoordinatie@jeugdkfcdesselsport.be

Koen Spooren

Sponsoring

Tel: 0494/89 81 49

koen.spooren@telenet.be

Philip Piedfort

TVJO

Tel: 0483/29 77 04

Tom Adriaensen

JC Bovenbouw

Tel: 0478/33 23 29

tom.adriaensen@eriks.be

Eddy Ooms

JC Middenbouw

Tel: 0484/68 78 24

oomsverhoeven@hotmail.com

Wouter Smets

JC Onderbouw

Tel: 0477/42 54 80

wouter.smets@outlook.com

belgoprocess Maklibo hemelaers glas EBC Bogaerts